+421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

Petromax Perkomax - kanvica čierna

56,46 €
5-14 dní
SKU
PET-708002

Perkomax. S kanvicou Perkomax je možné kávu a čaj pripraviť obzvlášť šetrne. V Perkomaxe môžete naraz uvariť až 9 malých šálok (max. 1,3 l) horúceho nápoja. Je ideálny pre vonkajšie použitie, ale možno ho použiť aj na všetkých typoch sporákov.

Petromax Perkomax je ideálny na prípravu aromatického čaju alebo kávy bez väčšej námahy. Jedinečný princíp perkolátora dodáva káve a čaju lahodnú chuť.

Skvelý na všetky zdroje tepla

Perkomax je vhodný na vonkajšie aj vnútorné použitie: Dá sa použiť na grile a pri táboráku, ako aj na varnej doske, sklokeramickej varnej doske a indukčnom variči. Perkomax dokáže pripraviť až deväť šálok čaju alebo kávy naraz. Čas prípravy sa líši v závislosti od teploty zdroja tepla a množstva vody.

Jedinečná chuť vďaka princípu perkolátora

Voda po zahriatí stúpa nahor cez malú hadičku vďaka dômyselnému princípu perkolátora. Na vrch trubice je umiestnený okrúhly filter na kávový prášok. Horúca voda sa tlačí nahor, cez kávový prášok a steká späť do hrnca, akoby cez sitko. Potom sa zmieša s vodou a opäť stúpa. Čím dlhšie voda cirkuluje, tým silnejší je čaj alebo káva. Tento jedinečný princíp uvoľňuje najjemnejšie príchute čaju a kávy. Môžete si tak pripraviť aromatickú kávu s plným telom doma alebo počas kempovania alebo akejkoľvek inej outdoorovej aktivity bez množstva príslušenstva.

Ďalšie informácie
EAN 4250435708002
Objem 1,30 L
Materiál (text) smaltovaná oceľ
Materiál Oceľ
Farba čierna
Balenie 1 kus
Výrobca Petromax
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené