+421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

Petromax KX25 - Chladiaci box - pieskový

225,87 €
5-14 dní
SKU
PET-790380

Robustné chladiace boxy od spoločnosti Petromax sú navrhnuté ako nezávislé ultra pasívne chladicie systémy určené najmä na vonkajšie použitie. Dvojplášťové telo z polyetylénu a silná polyuretanová izolácia zaistí chladenie ľadom až po dobu 12 dní – bez elektriny alebo generátora. 

Výhody chladiaceho box Petromax - ultra pasívnym chladiacim systémom na cesty:

 • Energeticky nezávislý chladiaci box s ultra pasívnym chladiacim systémom: ľad, studené obklady alebo suchý ľad až na 12 dní chladených potravín a nápojov
 • Objem 25 l: plechovky 24 x 0,33 l alebo fľaše 12 x 1 l
 • Izolačná vrstva 45 mm: dlhá tepelná odolnosť vo vnútri
 • praktické: upínacie body, ergonomické rukoväte na prenášanie, protišmykové gumené zapínanie, ovládanie jednou rukou, gumené nožičky pre pevné postavenie a cirkuláciu vzduchu zospodu
 • jednoduché čistenie: integrovaný drenážny systém na odvádzanie roztopenej vody

Nezávisle chladené – užite si slobodu

Ste dobre pripravení na dni bez elektriny? Chladiaci box Petromax kx25 vám umožní postarať sa o seba počas viacdňových dobrodružstiev. Ultrapasívny chladiaci systém je prevádzkovaný výlučne s komerčne dostupným ľadom, studenými obkladmi alebo suchým ľadom. Bez kompresora alebo absorbéra udrží dvojstenný kx25 s dutinovou izoláciou ľad až 12 dní!

Neprekonateľná výhoda: Vnútro kx25 je riešené tak, že pri objeme 25 l je možné uložiť a prepravovať až 24x 0,33 l plechoviek alebo 12 x 1 l fľaše. Vo vašom chladiacom boxe Petromax nájdu ideálne miesto aj čerstvo ulovené ryby alebo zásoby, ktoré ste si priniesli.

Chladiaci systém s formátom

Izolačná vrstva chladiaceho boxu Petromax v hrúbke minimálne 45 mm vám zaručí čo najdlhšiu tepelnú odolnosť vo vnútri pri použití v prírode. Ale nielen to: Robustné PE telo je také stabilné, že box môžete bez problémov použiť ako vyvýšené sedadlo alebo stojan. S ním môžete ľahko nahodiť udicu alebo získať prehľad o svojom okolí. Navyše, vďaka svojmu dizajnu s jasným okrajom sa dá kx50 jednoducho stohovať a uložiť do batožinového priestoru alebo do podpalubia. Integrovaný odtokový systém vám uľahčí dopĺňanie ľadu a neskoršie čistenie chladiaceho priestoru. To vám umožňuje kedykoľvek vypustiť roztopenú vodu - najmä počas používania. Čas chladenia si tak môžete predĺžiť podľa svojich potrieb.

Manipulácia hodný dobrodružstva

Nároky na spoľahlivé vybavenie sú vysoké najmä pri varení vonku a práci v prírode. Okrem extrémne dlhej teplotnej stability existujú aj ďalšie funkcie, ktoré charakterizujú chladiaci box Petromax ako vhodný na dobrodružstvo: priehlbiny na veku umožňujú priečne viazanie. To vám umožní bezpečne uložiť váš kx25 na prepravu na palube vašej lode alebo na zadnej strane vášho pick-upu. Ergonomické rukoväte na prenášanie na boku možno použiť aj ako vodidlá pásu. Protišmykové gumené úchytky sa dajú ovládať jednou rukou a máte pevný úchop aj s mokrými prstami. So zosilnenými uzamykacími platňami a v kombinácii so štandardným U-zámkom ochránite svoju zásobu aj pred divou zverou.

Správne používanie chladiaceho boxu

 • Chladiaci box pred použitím ochlaďte v chladnej miestnosti alebo ľadom
 • Naplňte len vopred vychladené nápoje a potraviny
 • V najlepšom prípade použite veľké bloky ľadu v jednom kuse
 • Vždy umiestnite suchý ľad, ľadové balíčky alebo ľad navrchu, pretože chlad klesá
 • Ozvárajte len v prípade potreby na nevyhnutný čas
 • Keď ste na cestách, uchovávajte box na chladnom, tienistom mieste a vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu

Skladujte a prepravujte vo zvislej polohe

Ďalšie informácie
EAN 4250435790380
Doručenie zdarma Dorucenie zdarma
Izolácia Polyuretán
Dĺžka 58,00 cm
Šírka 45,00 cm
Výška 40,50 cm
Rozmery 58 x 45 x 40,5 cm
Vnútorné rozmery 32,4 x 24 x 29 cm
Objem 25,00 L
Objem (fliaš) 12x 1 Litrové alebo 24x 0,33l plechovky
Farba sivá
Zvolená farba piesková
Chladenie pasívne
Materiál PolyEtylén
Výrobca Petromax
Hmotnosť 10.750000
Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené